Locaties van Sport & Slankstudio
arrow-down

De locaties

Baarn

Laanstraat 41C

3743 BA Baarn

 

0610671451

baarn@sportenslankstudio.nl

Details
Bergen op Zoom

Zuiderdreef 200

4616 AJ Bergen op Zoom

 

0683260323

bergenopzoom@sportenslankstudio.nl

Details
Dinteloord

Steenbergseweg 97A

4671 BE Dinteloord

 

0615308890

dinteloord@sportenslankstudio.nl

Details
Dordrecht

De Merodestraat 30

3319 BG Dordrecht

 

0612080974

dordrecht@sportenslankstudio.nl

Details
Dordrecht Centrum

Cornelis de Wittstraat 86

3311GC Dordrecht

 

0610648035

dordrechtcentrum@sportenslankstudio.nl

Details
Emmen

Hoofdstraat 117

7811EK Emmen

 

0620982374

emmen@sportenslankstudio.nl

Details
Essen

Beliestraat 23

2910 Essen

 

0613970843

essen@sportenslankstudio.be

Details
Etten-Leur

Anna van Berchemlaan 5

4872 XD Etten-Leur

 

0613478447

etten-leur@sportenslankstudio.nl

Details
Hoogerheide

Sportlaan 2a

4631 CR Hoogerheide

 

0164745018

Hoogerheide@sportenslankstudio.nl

Details
Kaatsheuvel

Hoofdstraat 87

5171 DK Kaatsheuvel

 

0630208618

kaatsheuvel@sportenslankstudio.nl

Details
Kalmthout

Pastoor Weytslaan 13

2920 Kalmthout

 

0477166508

kalmthout@sportenslankstudio.be

Details
Klundert

Westerstraat 10

4791 HV Klundert

 

0638553667

klundert@sportenslankstudio.nl

Details
Middelharnis

Kon. Julianaweg 16

3241 XC Middelharnis

 

0613470663

middelharnis@sportenslankstudio.nl

Details
Nieuw-Vennep

Venneperhof 96

2151 AZ Nieuw-Vennep

 

0625352617

nieuw-vennep@sportenslankstudio.nl

Details
Oudenbosch

Blauwe Hoefweg 18

4731 DJ Oudenbosch

 

0623262147

oudenbosch@sportenslankstudio.nl

Details
Oud Gastel

Het Hof 2B

4751JK Oud Gastel

 

0682729726

oudgastel@sportenslankstudio.nl

Details
Prinsenbeek

De Lind 14a

4841 KC Prinsenbeek

 

0653417221

prinsenbeek@sportenslankstudio.nl

Details
Raamsdonksveer

Emmastraat 6a

4941AX Raamsdonksveer

 

0651471644

raamsdonksveer@sportenslankstudio.nl

Details
Roosendaal de Meeten

De Meeten 5

4706 NJ Roosendaal

 

0610149303

info@sportenslankstudio.nl

Details
Roosendaal Vijfhuizenberg

Vijfhuizenberg 151

4708 AJ Roosendaal

 

0612509627

vijfhuizenberg@sportenslankstudio.nl

Details
Sleeuwijk

Nieuwe Es 175

4254 AS Sleeuwijk

 

0615473901

sleeuwijk@sportenslankstudio.nl

Details
Udenhout

Kreitenmolenstraat 149a

5071BC Udenhout

 

0630139894

udenhout@sportenslankstudio.nl

Details
Ulvenhout

Dorpstraat 23

4851 CJ Ulvenhout

 

0627414339

ulvenhout@sportenslankstudio.nl

Details
Vught

Baarzenstraat 47

5262GD Vught

 

0622952235

vught@sportenslankstudio.nl

Details
Zundert

Molenstraat 17a

4881 CP Zundert

 

0683998498

zundert@sportenslankstudio.nl

Details

Wat onze leden zeggen

Paul

Ik kom hier graag sporten. Het is een gezellige, leuke club met een gemoedelijke sfeer Twee keer in de week kom ik sporten om zo uiteindelijk gezond oud te worden!

Paul

Christian

De sport en slankstudio in Dinteloord is een sociale, sportieve plek met vleugjes liefde en aandacht in zich. Altijd voelt iedereen zich er op zijn gemak en wordt je ook op mindere momenten gemotiveerd om door te gaan. Als je op zoek bent naar een plek om te sporten, af te vallen en te socialiseren, is de sport en slankstudio in Dinteloord de ideale plek voor jou.

Christian

Karin

Ik ben Karin 52 jaar en sport nu bijna 1 jaar bij bas .Gaat supergoed, door blessure tijdlang uitgeschakeld maar ook dan is er aandacht voor je. Er wordt goed gecoached en het is superleuk!

Karin

circle-arrow-left
circle-arrow-right
Tijd voor een gezondere leefstijl?

Tijd voor een gezondere leefstijl?

Nog vragen?

Heb je een vraag of opmerking? Vul je gegevens in en klik op ‘Verzenden’. We nemen binnen 1 werkdag persoonlijk contact met je op.

Over Sport & Slank

Sport & Slankstudio helpt leden weer fitter, gezonder en slanker te worden en te blijven. De coaches staan garant voor 100% persoonlijke begeleiding. Of het nou gaat over weer fit worden, afvallen of meer in balans leven. Interesse? Start dan nu met de gratis proefmaand. Of wil je eerst ontdekken wat het beste bij je past? Doe dan de lidmaatschapstest. Stel in ieder geval niet langer uit, want heel eerlijk, je bent al best een tijd bezig met uitstellen… Toch? Daarom, start vandaag jouw gezondere leefstijl!

 

 

Locaties

Nederland:

Baarn, Bergen op zoom, Dinteloord, Dordrecht, Dordrecht Centrum, Emmen, Etten-Leur, Hoogerheide, Kaatsheuvel,Klundert, Middelharnis, Nieuw-VennepOudenbosch, Oud Gastel, Prinsenbeek, RaamsdonksveerRoosendaal de Meeten, Vijfhuizenberg, Sleeuwijk, Udenhout, Ulvenhout, Vught en Zundert

België:

Essen en Kalmthout

Maak kennis met Sport & Slankstudio

Maak kennis met Sport & Slankstudio